• Kategoriler

  • Otel Türü

  • Otel Konumu

EMET THERMAL RESORT & SPA

97.000 metrekare alan üzerine kurulu Emet Thermal Resort&SPA Hotel’in 83 Standart, 4 Suite ve ayrıca 36 Family Suite oda olmak üzere toplamda 123 oda kapasitesi vardır.. Tüm odalarda termal su bulunması Emet Thermal Resort’ e büyük bir ayrıcalık katmaktadır. 5 yıldız kalitesiyle hizmet veren tesisin odalarında konuklarının gereksinim duyacağın bütün donanımlar kendileri için odalarda bulundurulmaktadır.

400 kişilik Konferans Salonu ile misafirlerine tesis içinde de toplantı düzenleme olanağı sunan Emet Thermal Resort&SPA Hotel 200 kişilik Restoran ve 200 kişilik Alacarte Restoranla da tükr ve dünya mutfaklarından seçmeler sunmaktadır.

Emet Thermal Resort & SPA merkezimizde banyo uygulamaları şeklinde, kronik dönemdeki kas, iskelet hastalıklarının tedavisine yardımcı ve tamamlayıcı tedavi unsuru olarak, ortopedik operasyonlar sonrası gibi uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında, mobilasyon çalışmalarında, beyinsel hareket bozukluğu (Cerebnal Palsy) gibi hastalıkların tedavisinde, rehabilitasyon amacıyla, genel stres bozukluklarında ve spor yaralanmalarında, florür içermesi nedeniyle de osteoporozda yardımcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir.

Basketbol, voleybol, tenis, doğal çim, halı futbol sahaları gibi spor etkinlikleride tesis içersinde bulunmaktadır.

Otelin websitesinden online rezervasyon yaparak hayalinizdeki tatile sizde kavuşabilirsiniz.

EMET THERMAL RESORT & SPA - Ziyaretçi Görüşleri -

Görüşlerinizi ziyaretcilerimizle paylaşmak ister misiniz ?